KAMEŇ | IMITÁCIA | PIESKOVCE

 

 

Verzia 1
pieskovcový
Verzia 2
pieskovcový
Verzia 3

pieskovcový
hnedý
šedoplavý
Verzia 4

svetlohnedý
tehlová
 

       Verzia 1

Vysoká variabilnosť vhodná na menšie plochy (sokle menších výšok, výklenky, ploty, vchody,šikmé plochy, plochy okolo okien, dverí, krby, pivnice) celkovo drobnejší vzhľad – obloženia, vhodný do exteriéru i interiéru. Ukladá sa so sparou. Za 1 m2 sa považuje obložená plocha včetne spár.

       Verzia 2

Rýchla montáž ,menej spárovania ako u verzie 1, vhodnosť obloženia na väčšie plochy (múry, steny, široké komíny) celkovo mohutnejší vzhľad vhodný do exteriéru.

       Verzia 3

Vhodné do interiéru (barové pulty, klenby, steny v kombinácií s drevom, zeleňou i zrkadlami, schodištia, krby), ale i exteriéri, stĺpy - vertikálne obloženie, kvetináče, sokle, klenby. Možnosť uloženia bez spár i so spárami v horizontálnej a vertikálnej rovine. Za 1m2 sa považuje obložená plocha bez spár. Krajovky: Krajové kusy sú určené na dosiahnutie prirodzenejšieho vzhľadu rohových častí obkladových plôch.

       Verzia 4

Vhodný do exteriéru i interiéru svetlejší, jemný vzhľad možnosť uloženia so šparou i bez spár v horizontálnej i vertikálnej rovine Za 1m2 sa považuje obložená plocha bez spár. Krajovky: Krajové kusy sú určené na dosiahnutie prirodzenejšieho vzhľadu rohových častí obkladových plôch.